Informacja o firmie

Firma REGMOT Sklep Motoryzacyjny powstała  w roku 1990, początkowo prowadziliśmy działalność w lokalu na giełdzie samochodowej w Balicach. Od roku 1994 prosperujemy w Krakowie przy ul. Mogilskiej 121. W początkowym okresie sklep zajmował się sprzedażą części do samochodów krajowych, następnie stopniowo zaczął rozszerzać działalność o części do samochodów zagranicznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta od początku swojej działalności poszerzamy swój asortyment. W ciągłej sprzedaży w magazynie znajduje się ponad 10 tysięcy części, akcesoriów i podzespołów samochodowych. W dostępie do 1 godz. mamy do dyspozycji 500 tysięcy pozycji asortymentu. W sklepie posiadamy urządzenie do zarabiania końcówek przewodów hamulcowych miedzianych i wykonujemy od ręki według potrzeby Klienta. Nasza działalność opiera się głównie na sprzedaży detalicznej i hurtowej części do samochodów osobowych czołowych światowych, jak i polskich producentów oraz wszelakiego rodzaju akcesoriów samochodowych.

Klientom z terenu całej Polski oferujemy zakupy w naszym sklepie internetowym regmot24.pl, gdzie dostępny jest bardzo duży asortyment części do samochodów polskich i zagranicznych.

Współpracujemy od lat z hurtowniami oraz producentami w całym kraju. Oferujemy towar najwyższej jakości w najniższej możliwej cenie. Stałym Klientom udzielamy rabaty. Kupując u nas masz całkowitą pewność, iż kupujesz w pełni legalny towar z gwarancją. Doświadczony personel służy poradą techniczną i pomocą w miarę możliwości, żeby Klienci zawsze byli zadowoleni.

Przygotowanie oferty handlowej na stronie internetowej www.motolokalizator.pl ma otworzyć naszą ofertę na szerszego odbiorcę. Jest to kolejny krok naszej firmy w zdobywaniu uznania i spełnianiu potrzeb naszych szanownych Klientów.

Realizujemy również zamówienia indywidualne na części nietypowe pod tzw. zamówienie oraz oferujemy Klientom niezbędne części potrzebne do wymiany podzespołu, np. tłumik + wieszak, obejmy, uszczelki śruby, sprężyny. itp.

Profesjonalna obsługa i zadowolenie naszego Klienta to podstawowy cel, jaki sobie stawiamy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dziękujemy za zaufanie i życzymy satysfakcji z dokonania zakupu w naszym sklepie.

Z wyrazami szacunku i poważaniem właściciel
inż. Wiesław Ptak